Grupa “Zelta Kniede” izdod rudens singlu “Draugam”

Raksta attēls - Grupa “Zelta Kniede” izdod rudens singlu “Draugam” Publicitātes foto

27.10.2020

Sagaidot rudeni, grupa “Zelta Kniede” saviem klausītājiem nodod jaunu skaņdarbu, kura aranžējums ir līdz šim netipiskākais grupas ierastajam skanējumam.

Dziesma “Draugam” ir kopdarbs ar teksta autori Gundegu Tabaku, veltot šo dziesmu gan teksta autores, gan grupas dalībnieku, ļoti tuvam draugam.

Balstoties uz dziesmas īpašo nozīmi, kompozīcija tika veidota vairāk popa un roka stilā. Mūzikas autors ir grupas solists Silvestrs Lorencs, skaņu ieraksta režisors un producents - Edgars Roļskijs.

Dziesma “Draugam” ir nākamais vēstnesis no grupas otrā albuma, kas pašlaik tiek aktīvi ierakstīts un klajā nāks 2021.gada pirmajā pusē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!