Grupai “My Radiant You” – jauns singls “All I Know” un jauns skanējums

Raksta attēls - Grupai “My Radiant You” – jauns singls “All I Know” un jauns skanējums Foto:Matīss Purmalis

13.01.2017 / Parmuziku.lv

Grupa “My Radiant You” 2017.gadu sāk ar jauna singla “All I Know” izdošanu, iepazīstinot klausītājus ar jaunu grupas skanējumu.

Dziesma „All I Know“, kas ir grupas jaunākais veikums pēc 2016.gada pavasarī izdotās debijas plates “The City Of Love”, klausītājus iepazīstina ar jaunu grupas skanējumu. Jaunajā singlā klasiskie “folk” un “gospel” stili apvienoti ar mūsdienīgāko “indie/pop” skanējumu.

“Dziesma “All I Know” stāsta par došanos savas laimes meklējumos. Tikai atstājot aiz sevis tuvo, zināmo un mīļo, atnāk atskārsme, ka patiesā laime un piepildījums ir atgriešanās mājās - pie sava iekšējā miera, pie māju sajūtas,” atklāj dziesmas “All I Know” vārdu un mūzikas autors, grupas “My Radiant You” solists Janis Driksna.

Jaunais singls vēsta, ka “katrs no mums uz zemes ir ar mērķi un nodomu”, stāsta autors, piebilstot, ka jaunajam singlam cauri vijas arī reliģiskais motīvs, kas piedien “folk” un “gospel” stiliem.

Singlu “All I Know” aranžējis mūzikas producents Kaspars Ansons, par singla miksu un māsteru rūpējies Martins Gronefīlds (Martijn Groeneveld) no Nīderlandes. Singla foto autors ir Matīss Purmalis, bet grafisko dizainu radījis Didzis Bordo.

2017.gads grupai sācies ražīgi, jo tiek rakstītas jaunas dziesmas arī dzimtajā valodā. Jau drīzumā dienasgaismu ieraudzīs singls latviešu valodā, pie kura Janis Driksna šobrīd strādā kopā ar Normundu Petrovu no “Audience Killers” un “TriiHouse”.

Singls “All I Know” klausāms straumēšanas portālos “Spotify”, “Deezer”, to jau iespējams iegādāties arī portālā CDBaby, bet drīzumā – arī iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!