Hiphopa izpildītājs Fakts jaunais singls - romantiska atzīšanās (VIDEO)

Raksta attēls - Hiphopa izpildītājs Fakts jaunais singls - romantiska atzīšanās (VIDEO) Publicitātes foto

14.02.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "Naktī" būs atrodama hiphopa izpildītāja un producenta Fakts (Jānis Šmēdiņš) pavasarī gaidāmajā albumā "Vainīgs tu".

"Dziesma ir par sapņu personāžiem, kas mēdz apciemot mūs sapņos, bet kurus dzīvē mums nekad nebūs lemts redzēt sev blakus. Vienkāršāk izsakoties, dziesma ir par ideālajām attiecībām, kuras diemžēl eksistē tikai sapņos. Dziesma ir veltījums visiem sapņotājiem un mīlētājiem un reizē arī atgādinājums mīlēt tos, kuri mums ir doti. Priecīgu Svētā Valentīna dienu!" novēl mūziķis.

Dziesmas videoklipa autors ir Ivo Buģis, galvenajā lomā redzama modele Nikola Osipova, savukārt dziesmas ierakstā piedalījies mūziķis un dziedātājs Pēteris Upelnieks.

Dziesma "Naktī" pieejama digitālās straumēšanas servisos: Spotify, Deezer, Apple Music, iTunes u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!