Iepazīsti Toma Grēviņa ‘‘ārkārtējā stāvokļa’’ plejlistes

Raksta attēls - Iepazīsti Toma Grēviņa ‘‘ārkārtējā stāvokļa’’ plejlistes

25.03.2020

Atraktīvais radio programmas ‘‘Pieci rīti’’ vadītājs Toms Grēviņš ir liels mūzikas cienītājs. Par to var pārliecināties viņa sociālo mediju profilos – īpaši Instagram, kur Toms šad tad publicē fotogrāfijas ar savu vinila plašu kolekciju.

 Toties, ja kādreiz tevi mākusi ziņkāre par radio dīdžeja muzikālo gaumi un tieši tagad parādījies arī vairāk brīva laika – Toma Grēviņa straumēšanas servisa Spotify ‘‘ārkārtējā stāvokļa’’ plejlistes jeb atskaņošanas saraksti varētu būt interesants veids kā iepazīt jauno mūziku. Piedāvājam iespēju ieskatīties Toma Grēviņa dažādājās dziesmu izvēlēs! 

55 dziesmas par pulksteņiem un laiku
 
55 svaigas šūpuļdziesmas
 
55 dziesmas bērniem
 
55 dziesmas par uguni
 
55 dziesmas apkārt pasaulei
 
 55 dziesmas par ēšanu un ēdieniem
 
55 melodijas grāmatu lasīšanai
 
55 saules dziesmas
 
55 dziesmas par zēniem
 
55 dziesmas par meitenēm
 
55 dziesmas aktīvam treniņam 
 
55 dziesmas parastam treniņam
 
55 dziesmas par mājām
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!