Ieva Sutugova prezentē pirmo singlu ‘’Tālāk doties’’

Raksta attēls - Ieva Sutugova prezentē pirmo singlu ‘’Tālāk doties’’ Publicitātes foto

06.12.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties sava debijas albuma ‘’Stāsti’’ izdošanai un prezentācijas koncertam 2017. gada 21. februārī, plkst. 19.00 mūzikas namā Daile, Ieva Sutugova laiž klajā pirmo albuma singlu ‘’Tālāk doties’’, kuram drīzumā gaidāms arī videoklips.

Šis ieraksts, tāpat kā pārējie albuma skaņdarbi, tapis sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu.

Albuma izdošanai māksliniece gatavojusies vairākus gadus, gaidot īsto mirkli, kad pati jutīsies tam gatava gan muzikāli, gan emocionāli. Izlasē iekļautas pašas Ievas radītas kompozīcijas, dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar dziedātājas pavadošā sastāva māksliniekiem, kā arī divi jauni komponista Mārtiņa Brauna radīti skaņdarbi.

“Šī dziesma ir stāsts par cilvēku attiecībām, to veidošanu un to, ka tas ne vienmēr ir tik vienkārši kā mums gribētos. Tā ir kā atgādinājums, ka svarīgas ir mūsu kopīgās uzvaras, nevis pārākums vienam pār otru un to, ka visvairāk par to der atcerēties tieši grūtākajos attiecību posmos, kad gribas padoties,” atklāj Ieva.

Albums ‘’Stāsti’’ ir emocijām piesātināta stāstu izlase, kas aizved klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā un ļauj izdzīvot katru dziesmu kā unikālu. Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām un neierobežo mūsu iztēli. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tādi ir arī ‘’Stāsti’’. Kopīgi un tomēr pavisam atšķirīgi viens no otra.

Vairāk informācijas par prezenācijas koncertu www.bilesuparadize.lv, kā arī visās “Biļešu paradīze” kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!