Instrumenti: Latvija ir mūsu mājas, laiks, saknes un nākotne

Raksta attēls - Instrumenti: Latvija ir mūsu mājas, laiks, saknes un nākotne Ekrānšāviņš no video

07.11.2018 / Parmuziku.lv

Ar aizkustinājumu un lepnumu 18. novembri gaidot, piedāvājam video mākslinieka Arvīda Barānova (Eaglewood Films) radītu "Lūk, tava dziesma skan" teksta video. 

Jānis Šipkēvics: "Latvija ir mūsu mājas. Tas ir mūsu laiks, saknes un nākotne. Šis radošais posms mūsu dzīvē ir kā pilnmetrāžas atzīšanās mīlestībā latviešu valodai un dziesmām, kas skan tik ļoti īpaši tieši tāpēc, ka klausītājs pats ir šī dziedājuma atspulgs."

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!