Izdota nošu grāmatas “100 populārākās latviešu dziesmas bērniem” 2. daļa

Raksta attēls - Izdota nošu grāmatas “100 populārākās latviešu dziesmas bērniem” 2. daļa Publicitātes foto

25.08.2016 / Parmuziku.lv

Šīs sērijas pirmais izdevums guva ļoti lielu atsaucību, tāpēc esam sagatavojuši jau otro izdevumu, kurā apkopotas dziesmas bērniem, skolēniem un viņu vecākiem. Jā, arī vecākiem, jo šajā izdevumā vairāk pievērsāmies tādām dziesmām, kuras bija ļoti aktuālas tajā laikā, kad skolā gāja šī brīža bērnu vecāki.

Šīs dziesmas nav zaudējušas savu aktualitāti arī šodien. Gluži pretēji, tās šobrīd uzrunā ne vien tos, kas pašlaik piedzīvo savas bērnu dienas, bet arī tos, kuriem šīs dziesmas ir īpaši tuvas, jo saistās ar bērnībā piedzīvoto.

Šajā izlasē atradīsiet tādu klasiķu dziesmas, kā Arvīds Žilinskis, Bruno Skulte, Raimonds Pauls, Edmunds Goldšteins, Valters Kaminskis, Romualds Kalsons, Jānis Kaijaks, Juris Karlsons, Ģederts Ramans, Elga Īgenberga, Alfrēds kalniņš, Ivars Vīgners un citi. No jaunākās paaudzes autoriem šeit iekļautas Valta Pūces, Daces Robules, Aigara Voitišķa un  Māra Lasmaņa dziesmas ar pazīstamu dzejnieku vārdiem.

Un dzejnieki šeit ir ļoti plaši pārstāvēti – no Viļa Plūdoņa un Raiņa līdz Mārai Zālītei, Pēteram Brūveram un Jānim Peteram. Grāmatā atradīsiet arī vairākas bērnu ļoti iecienītas latviešu tautas dziesmas. Notis izdošanai sagatavoja Juta Bērziņa. Dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Informatīvu atbalstu izdevumam sniedz Latvijā lielākais ģimenes portāls Mammamuntetiem.lv

Pēc 2 nedēļām jaunā nošu grāmata būs pieejama komplektā ar jauno CD albumu “Vispopulārākās latviešu dziesmas bērniem. 2.daļa”, kurā “vecos, labos” bērnu super grāvējus iedziedājuši Zigfrīds Muktupāvels, Katrīna Bindere, Nikolajs Puzikovs un vokālās studijas “Rasa” jaunieši un bērni.

“Vispopulārākās latviešu dziesmas bērniem. 2.daļa” būs iekļautas dziesmas:

 • Grāmata” (Ābeces un burtnīcas pirmās klases solā, nu es neesmu vairs mazs, nu es eju skolā...), “Sēņotāji” (Vāverīte ezim teic’, laikus darbi jāpaveic...),
 • Rabarberu rausis” (Kam baravikai kāja, un medus podam ausis...),
 • Krustmāte Agate” (Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena...),
 • Svētki Ledus pilī” (Dim, dim, dim, dim, dim, dim, lieli svētki Ziemelim...),
 • Kāda katram dziesma” (Pulkstenim ir tāda dziesma...),
 • Čiekurdancis” (Čie, čie, čiekuri, rūsgana spalva...),
 • Lelles jaka” (Ciku, caku, caku, šuju lellei jaku...),
 • Saulīte ar zobiem” (Sunim zobi, kaķim zobi, saulīte ar zobiem...),
 • Sienāzītis – muzikants” (Zālē čīgā sienāzītis, vienmēr jautrais muzikants...),
 • Pūpoliņi” (Pūpoliņi, pūpoliņi, pavasara paudējiņi...),
 • Dziesma par slinko Jānīti” (Pirmdien Jānītim sāpēja kāja...),

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!