Jaunā pašmāju grupa "Anomaly Machines" izdod motivējošu dziesmu un videoklipu

Raksta attēls - Jaunā pašmāju grupa "Anomaly Machines" izdod motivējošu dziesmu un videoklipu Publicitātes foto

19.12.2016 / Parmuziku.lv

"Anomaly Machines" sastāvā ietilpst vokālists, producents un ģitārists Modris Apse (Mo Aspen) ar vokālisti Lieni Leitāni. Darbs pie projekta aizsākts jau 2014.gadā, taču 2016.gada beigās tam dots oficiāls starts ar pirmo singlu "Whole World".

Abi grupas biedri aktīvi turpina arī solo karjeras. Zināms, ka Modris Apse ne tikai ir cieši saistīts ar mūzikas nozari, bet arī ar zinātni - viņš strādā Izglītības un zinātnes ministrijā un aktīvi savu ikdienu saista arī ar Kosmosa un IT jautājumiem. Savukārt Liene Leitāne aktīvi darbojas kultūras nozarē. Kā grupas pamatpilsēta tiek definēta Rīga.

"Anomaly Machines"  novēl negaidīt jauno gadu, lai ko mainītu. Sāciet šeit un tagad, nekad nenonieciniet sevi, mēs katrs esam neatkārtojams, superīgs, tieši tāds kā esam. Attīstiet sevi, savas prasmes, zināšanas, papildiniet savu dzīves bagāžu ar garīgām vērtībām! Un saglabājiet savu ES!

"Anomaly Machines" dziesma "Whole World": tāds kā domu grauds, kas liecina par to, ka, ja ticam sev, varam izmainīt pat visu pasauli un pievarēt to, kas mūsu izaugsmi bremzē. Ticēsim sev, draugi!

Papildus tiek ziņots, ka drīz gaidāms arī Mo Aspen jaunais materiāls, kurš iznākšot 2017.gadā. Tajā, savukārt, vairākus gadus darbojās gan Modris Apse, gan Laura Lāce (Laura6100), kura ir darbojusies vairākās grupās, iespēlējusi "Whole World" basa celiņu, kā arī ir plaši pazīstama ģitāriste tīmeklī YouTube, kur skatītākais video drīz sasniegs pat 7.miljonus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!