Katrīna Bindere iedzied jaunu Jāņa Lūsēna dziesmu (Video)

Raksta attēls - Katrīna Bindere iedzied jaunu Jāņa Lūsēna dziesmu (Video) Publicitātes foto

15.02.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā dziedātāja Katrīna Bindere iedziedājusi komponista Jāņa Lūsēna jaunsacerēto dziesmu "Pa Lāsei", ar Sandras Grīnbergas vārdiem. Dziesmu producējis Gints Stankevičs, bet video veidojuši operatori Arvīds Janemanis un Mārtiņš Naglis, informē izdevniecība "MicRec".

Pērn portālā Draugiem.lv dzejas dienu laikā norisinājās konkurss “Dzeja no sirds”, kas deva iespēju sevi apliecināt tiem dzeju mīlošajiem autoriem, kuru vārdi nav plašākai sabiedrībai pazīstami, bet kuri raksta un dalās ar saviem dzejoļiem sociālajos tīklos. Uzvarēja Sandra Grīnberga, bet viņas dzejolis “Pa lāsei” jau konkursa noslēguma dienā bija pārtapis par dziesmu. Pēc dzejas konkursa patrona Guntara Rača lūguma, jaunu dziesmu, par pamatu ņemot izvēlēto dzejoli, sarakstīja autors Jānis Lūsēns. Tagad dziesma ir ierakstīta studijā un to iedziedāt ir uzticēts jaunajai dziedātājai Katrīnai Binderei. Dziesmai ir uzfilmēts arī video, kuru piedāvājam noskatīties.

Dziesmu producējis Gints Stankevičs, bet video veidojuši operatori Arvīds Janemanis un Mārtiņš Naglis. Montēja Arta Janemane. Filmēts Livonijas ordeņa pilī Ventspilī.

Dziesmas dzejas autore Sandra Grīnberga: “Uzvara konkursā bija pierādījums, jeb apliecinājums tam, ka es varu, ka mani dzejoļi ir ne tikai lasāmi, bet arī izdziedami. Vairāk pārliecības par sevi. Runājot konkrēti par Lūsēnu: diezin vai kādreiz pat sapņos būtu rādījies, ka tik atpazīstama personība varētu uzrakstīt mūziku tieši manam darbam. Tā ir pacilājoša sajūta. Par Katrīnu: jauna, skaista, daudzsološa, ar spēcīgu balsi. Patīkams pārsteigums. Viennozīmīgi vēlos, lai dziesmas skanējums būtu ilgs. Bet šis pasākums, kāds tas izvērtās tieši man, nenoliedzami, ir prieks, kuru nevar salīdzināt ne ar ko citu.”

“Priecājos, ka dziesma “Pa lāsei” ir atradusi savu ceļu tieši pie manis. Klausoties un izdziedot to, gribas, lai pavasaris ātrāk ir pie mums. Dziesma ir romantiska un rada pozitīvu un gaisīgu sajūtu, kuru vēlējāmies saglabāt arī veidojot dziesmas video. Šobrīd gatavojos savam debijas albumam, kurā tiks iekļauta arī šī dziesma, gan manis pašas sacerētas dziesmas, kā arī citu autoru skaņdarbi. Starp tām noteikti būs jaunā dziesma un arī agrāk publicētās “Tev līdzās” un “Kā vēji skrien”. Darba vēl ir daudz, bet rodas tāda ļoti patīkami satraucoša sajūta, jo savs mūzikas albums vienmēr ir bijis viens no maniem lielākajiem sapņiem, un sākt to piepildīt ir ļoti aizraujoši!" pauž Katrīna Bindere.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!