Latgales hārdroka grupa "Fenikss" apvienojas un atgriežas ar dziesmu

Raksta attēls - Latgales hārdroka grupa "Fenikss" apvienojas un atgriežas ar dziesmu Publicitātes foto

01.05.2017 / Parmuziku.lv

Hārdroka grupa no Ludzas – "Fenikss” apvienojušies un ierakstījuši deviņdesmitajos gados radītu dziesmu "Latgolai". Mūzikas autors dziesmai ir grupas līderis – Aleksandrs Cunskis, bet vārdi ņemti no Marijas Andžānes dzejoļa.

"Dziesma, kuras teksts nesa Latvijas atmodas ideju deviņdesmito gadu sākumā, savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās. Pirmsvēlēšanu laikā daudziem politiķiem ir jāaizdomājas kāpēc viņi balotējas, un arī par to, ko viņi dara, vai drīzāk nedara. Latvijai atkal vajadzīga atmoda”, tā par dziesmas vēstījumu saka grupas dalībnieki.

Ierakstā piedalījās Viktors Baikovs  (Balss), Aleksandrs Cunskis (Balss), Vjačeslavs Pilipovs (Ģitāra), Valērija Satibaldijeva (Balss), Oļegs Sivohins (Balss, Basģitāra), Aleksejs Lisovecs (Ģitāra), Vadims Meljušenkovs (Bungas)

Ieraksta tapis skaņu ierakstu studijā "Bozova”. Ierakstu producēja Arnis Slobožaņins. Miksēja Armands Treilihs.

Grupa, pēc vairāk kā 20 gadu pārtraukuma atkal koncertēs 5. maijā "Latgolys volūdys nakts” ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!