Latviešu mūzikā sevi piesaka kungs labākajos gados

Raksta attēls - Latviešu mūzikā sevi piesaka kungs labākajos gados Publicitātes foto

13.12.2016 / Parmuziku.lv

Arnis Suitiņš kopā ar meitu Līvu iedziedājis klasisku Ziemassvētku dziesmu "Tu mazā klusā Betlēme".

Arnis saka:" Es nekad neesmu bijis un nebūšu profesionāls dziedātājs, bet dziedāšana bija ir, un būs mans hobijs visa mūža garumā."  Kā apliecinājums tam iznāca Arņa kompaktdisks ar nosaukumu "Dzīve- kā dziesma", kurā Arnis kopā ar saviem daudzajiem draugiem un paziņām,  visā pasaulē iedziedājis pazīstamus pašmāju un citu valstu hītus.  Šis albums nav paredzēts komerciālai lietošanai.  Visapbrīnojamākais Arņa Suitiņa stāstā ir tas, ka jau kopš agras bērnības Arnim ir nopietni dzirdes traucējumi, ko grūti iedomāties savienojot tādu nodarbošanos, kā mūziku. Bet gribasspēks un vēlme dziedāt dara savu -  viss ir iespējams.

Gada nogalē novēlot visiem mūzikas cienītājiem priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno gadu,  Arnis kopā ar savu meitu Līvu piedāvā klausītāju vērtējumam klasisku Ziemassvētku dziesmu.

Dziesmas - "Tu mazā, klusā Betleme" Mūzikas autors: Lewis Henry Redner Teksta autors: Philips Brook, atdz. Arnolds Lūsis, to izpilda Arnis Suitiņš un Līva. Dziesma ierakstīta "Roland Records studijā". Producents Rolands Makarskis.

Brīnumiem piepildītus Ziemassvētkus un Jaunā gadā, lai visi sapņi piepildās!  Ar cieņu un patiesu mīlestību vēl Arnis un Līva.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!