Latvijas dzimšanas dienā ar patriotiskām dziesmām priecēs Ieva Akuratere, Aija Andrejeva un citu populāri mūziķi

Raksta attēls - Latvijas dzimšanas dienā ar patriotiskām dziesmām priecēs Ieva Akuratere, Aija Andrejeva un citu populāri mūziķi Foto: Ieva Čīka, LETA

15.11.2017 / Parmuziku.lv

Ieskandinot Latvijas simtgadi, ko svinēsim nākamgad, un atzīmējot Latvijas 99. gadskārtu, 18. novembrī Rīgas Stradiņa Universitātes aulā izskanēs skaists un vērienīgs svētku koncerts “Spēka dziesmas Latvijai”.

Svētku koncerta programmā iekļauti skaņdarbus no rokmūzikas repertuāra, koru repertuāra, teātra izrādēm, filmām, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi: "Tik un tā”, “Taisnība”, “Uz priekšu, Kurzeme”, “Brīvību Baltijai”, “Dzimtā valoda”, „Ai, māsa Lietuva”, „Tumša nakte”, „Mūsu mīlestība”, „Zaļā dziesma” u.c., kas skanēs Rēzijas Kalniņas, Olgas Dreģes, Ievas Akurateres, Aijas Andrejevas, Aelx, Ata Ieviņa, kā arī instrumentālās grupas (vadītājs – Jānis Miltiņš) sniegumā.

Koncerta moto: “Mūzika, vārdi, dziesmas kā spēks vienmēr ir vienojuši mūsu valsti un dziesmas. Mēs to darām, ticot un apzinoties, ka ikviens vārds, katra skaņa rada mūsu realitāti. Tālab šis koncerts ir kā mūsu kopīgā lūgšana un pateicība par mūsu neatkarīgo valsti – Latviju.”

Koncerta sākums – plkst. 14.00. Ieeja koncertā – bez maksas. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!