Liene Grosa izdevusi savu otro soloalbumu "Ceļš izgaismots"

Raksta attēls - Liene Grosa izdevusi savu otro soloalbumu "Ceļš izgaismots" Foto: Aiga Rēdmane

28.02.2017 / Parmuziku.lv

Dziesminiece un akordeoniste Liene Grosa, kā arī grupas "Sus Dungo" dalībniece izdevusi savu otro soloalbumu "Ceļš izgaismots". Tajā apkopotas 9 dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā un ierakstītas pagājušā gada nogalē "MP Rec" pie Māra Prinduļa.

Ierakstā piedalījušās Lienes grupas biedrenes Anneli Arro (sitaminstrumenti) un Marika Arro (bass), kā arī Lienes draugi, mūziķi Ieva Supjeva (flauta), Juta Bērziņa (čells), Linda Seļava Prindule (piebalss), Māris Prindulis (ģitāra, piebalss). Liene albumā piedalījusies ar balsi, akordeonu, klavierēm un gitarleli.

Lienes dziesmas caurstrāvo viņas ticība Dievam, iedvesma rasta gan psalmos, gan Jaunajā Derībā, gan personiskās pārdomās un atklāsmēs. Mūziķe pati saka: “Šo albumu es veltu ikvienam, kam ir svarīga ticība, kas ir ceļā, kas meklē mieru un cerību".

Ar šo albumu pavasarī Liene plāno koncertēt Latvijas baznīcās.

Albums pieejams interneta vietnē lienegrosa.bandcamp.com un kristīgajās grāmatnīcās AMNIS un IHTIS. Lienes pirmais albums “Klātbūtnes ezerā” iznāca 2015. gada aprīlī un tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai dziesminieku kategorijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!