Liene Šomase un Jānis Moisejs - jau 10 gadus kopā uz skatuves!

Raksta attēls - Liene Šomase un Jānis Moisejs - jau 10 gadus kopā uz skatuves! Ekrānšāviņš

23.08.2016 / Parmuziku.lv

Liene Šomase un Jānis Moisejs, gatavojoties savam 10. jubilejas gadam, kopš duets pirmo reizi kopā kāpa uz Latvijas mūzikas skatuves, prezentē jaunu dziesmu - “Uzbur laimi”, kā arī šīs dziesmas videoversiju.  

Dziedātāji paši saka: “Dziesma ir stāsts par cilvēka laimi visās tās izpausmēs, veidolos un iespējamās permutācijās. Ģimene, veselība, drošība, pasaules atklāšanas prieks un savstarpējā līdzcilvēku uzticība ir izvēlēti kā dziesmas videoversijas laimes sajūtas vadmotīvi, kuri mazajai Sabīnei, burvei, kopā sajaucas vienotā izjūtā, kas ir buršanas cienīga un ir tieši tā sajūta, ar kādu viņa vēlētos izdzīvot savu mūžu.”

Dziesmas videoklipā piedalās jaunie LKA horeogrāfu kursa studenti Nauris Miķelis Goba un Ksenija Simanova. Mazā burve - Sabīne, kura savas ikdienas gaitas pavada burot laimi sev, saviem vecākiem un līdzcilvēkiem. Videoklipa operators - Reinis Vilnis Baltiņš.

Atgādinām, ka latviešu mūzikas grandu, R. Paula un G. Rača, izveidotais estrādes dueta pirmais albums „Pasaule ir skaista”, kas tika izdots 2007. gadā, ieguva lielu atzinību klausītāju vidū, sevī iekļaujot daudzus tautā iemīļotus hītus, - „Pasaule ir skaista”, „Neskaties pulkstenī”, "La Luna" u.c. Pateicoties ievērojamiem pārdošanas apjomiem, ieraksts iemantoja zelta diska statusu un dziesma “Neskaties pulkstenī” ieguva “Latviešu mūzikas ierakstu gada balvu”. Abi mākslinieki kopā un atsevišķi ir piedalījušies un vadījuši virkni raidījumu, piemēram, “Latvijas Zelta Talanti”, “Dzintara dziesmas”. Pašlaik Liene vada savu bērnu un jauniešu vokālo studiju, kamēr Jānis darbojas finanšu jomā un Rīgas improvizācijas teātra sastāvā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!