Maģiska noskaņa! Noskaties grupas "Zāle" jauno videoklipu

Raksta attēls - Maģiska noskaņa! Noskaties grupas "Zāle" jauno videoklipu Ekrānšāviņš

15.11.2016 / Parmuziku.lv

Neofolka grupas "Zāle" jaunajā dziesmā "Vantis" ieskanas arī hiphops, ko izpilda Žaks no "STA". Dziesmu "Vantis" Daugavas krastā izdejo Jānis Putniņš, Gints Dancītis no Latvijas Kultūras akadēmijas horeogrāfijas nodaļas. "Vantis" ieskandina "Zāles" otro albumu, kurš tiks izdots vēl 2016. gadā.

Grupa Zāle izveidojās 2014. gadā, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Martai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei. Grupas debijas albums "Viņa" 2015. gadā tika novērtēts kā labākais Tautas un pasaules mūzikas albums Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvā "Zelta Mikrofons".  Grupas "Zāle" pārstāvētais mūzikas žanrs atbilst romantiskam indie-folkam, autordziesmas ieturētas etniskās, meditatīvās noskaņās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!