Meistarīgi! Noskaties ģitārista Reiņa Jaunā videoklipu dziesmai "Līksme"

Raksta attēls - Meistarīgi! Noskaties ģitārista Reiņa Jaunā videoklipu dziesmai "Līksme" Ekrānšāviņš

27.09.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju ģitārists Reinis Jaunais nesen ir publicējis video, kurā demonstrē netradicionālas ģitārspēles tehnikas pielietošanu savā mūzikā. Video īsā laikā ir guvis diezgan lielu popularitāti sociālajā portālā ‘’Facebook’’. Savukārt rudenī mūziķis ir plānojis sniegt koncertus dažādās Eiropas valstīs.

Reinis Jaunais caur savu mūziku attēlo savas emocijas, kas radušās ceļojumu vai arī saviļņojošu dzīves notikumu iespaidā. Video dzirdamā mūzika ir līksmas emocijas attēlojums, kas cilvēkiem rodas skaistu dzīves mirkļu laikā, ballītēs un ceļojumos. Tāds pats arī ir dziesmas nosaukums – ‘’Līksme’’. Video ir filmējis Artūrs Martinovs.

Mūziķa kaislība ir ceļošana. Nupat Reinis Jaunais ir atgriezies mājās no Turcijas, kur nospēlējis 4 nelielus koncertus. Oktobrī mūziķis plānojis sniegt koncertus Krievijā, Nīderlandē un Igaunijā. Novembrī mūziķis dosies uz Baltkrieviju un Lielbritāniju. Nākamgad paredzēti koncerti Vācijā, Polijā un citās valstīs. Savukārt Latvijas klausītājus Reinis Jaunais aicina uz koncertu 1. oktobrī Kaņepes Kultūras centrā, kurā uzstāsies arī viņa kolēģis no Turcijas – Volkans Inčuvezs.

Dziesma ‘’Līksme’’ ir iekļauta albumā ‘’Gaišs’’, kuru mūziķis ir izdevis ar savu grupu ‘’Young & The Oak People’’ gada sākumā. Gada beigās šim albumam tiks izdots arī turpinājums – albums ‘’Tumšs’’, piedaloties dažādiem mūziķiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!