Noklausies Aijas Vītoliņas dziesmu "Once Again"

Raksta attēls - Noklausies Aijas Vītoliņas dziesmu "Once Again" Foto: Marina Ignatjeva

13.09.2016 / Parmuziku.lv

“Once Again” ir viena no oriģinālkompozīcijām, kas tapusi īpaši Aijas Vītoliņas koncertprogrammai “My Baby Shot Me Down”. Dziesmas mūzikas autors ir Kristaps Vanadziņš, bet vārdu autore Aija Vītoliņa.

"Dziesma stāsta par to, cik viegli ir satikties un viegli atvadīties, kā katru gadu no vasaras, no laba drauga, no skaistiem brīžiem. Un viegli tas ir tad, ja zini apsolījumu, ka būs labāk - citādāk. “

Vēl daudzus citus brīnišķīgus skaņdarbus īpaši Aijai radījuši muzikālā sastāva dalībnieki - Mārcis Auziņš, Kārlis Auzāns, Rūdolfs Dankfelds. To dzīvajā izpildījumā varēs noklausīties  koncertā “My Baby Shot Me Down” Mūzikas namā Daile, 19.oktobrī, plkst. 19:00.

Biļetes nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!