Noklausies Dona jauno dziesmu "Tepat"!

Raksta attēls - Noklausies Dona jauno dziesmu "Tepat"! Foto: Polīna Viluna

14.09.2016 / Parmuziku.lv

Dons izdot otro singlu "Tepat" no oktobrī gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu "Tepat". Dziesmas Tepat vārdu un mūzikas autors - Dons, dziesmas producents – Krišjānis Geidāns.

"Ceļš pie dziesmas Tepat sākās nakts vidū, kad piesēdos pie klavierēm un ļāvos tam brīdim, kad visapkārt ir kluss un mierīgs. Naktis vienmēr ir bijušas manas sabiedrotās dziesmu rakstīšanai"

Dziesmas ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijā Sound Division, Mute studija, ieraksta inženieris Rūdolfs Budze, mikss - Krišjānis Geidāns, masterings - Ģirts Laumanis (Hodila Studija).

Līdz ar singla iznākšanu uzsākta biļešu tirdzniecība uz gaidāmā albuma Tepat lielkoncertu Arēnā Rīga, 2017. gada 14. februārī. “Jau tagad ar nepacietību gaidu 14. februāri, kad atkal būs emociju pilns vakars. Katrs koncerts vienmēr atnes jaunas un nepieredzētas sajūtas!” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

Arēnas koncertā "Tepat" Dons atskaņos gan klausītāju iemīļotas dziesmas, gan jaunā albuma programmu. No šodienas biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Pirmās trīs dienas (15.09-17.09) stāvvietu biļetes nopērkamas par īpašo cenu 15 eiro. Uz koncertu nopērkamas arī sēdvietas (20-35 EUR) un biļetes invalīdiem. Bērniem līdz 5 gadu vecumam, vecāku pavadībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas. Bērniem no 5 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!