Noklausies! Kārlis Lācis iepazīstina klausītājus ar jaunu kompozīciju

Raksta attēls - Noklausies! Kārlis Lācis iepazīstina klausītājus ar jaunu kompozīciju Publicitātes foto

01.07.2020

Jauno komponista Kārļa Lāča dziesmu “Atnākšana” izpilda līdz šim nebijis slavenu latviešu dziedātāju kvartets – Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Ieva Kerēvica un Jolanta Strikaite Lapiņa.

“Laikā, kad vīrusa pandēmijas izraisītais vilnis liedza aktīvu koncertdarbību, un visiem mūziķiem piespiedu kārtā bija jāstrādā pašizolācijas režīmā, es sakomponēju vasarīgu dziesmiņu, kurai dzejnieks Jānis Elsbergs uzrakstīja vārdus par mīlestību. Savā mājas studijā uzaicināju četras savas mīļākās latviešu dziedātājas. Ar abām Aijām, Ievu un Jolantu ļoti daudz esmu strādājis, komponējot mūziku izrādēm, un katrai no šīm dziedātājām ir savs unikālais šarms. Tāpēc rakstot šo dziesmu, skaidri zināju par izpildītāju sastāvu .Nebijis kvartets latviešu mūzikā, un priekš manis neierasti viegla karstas vasaras dziesma. Dziesma, protams, par mīlestību,” norāda dziesmas autors Kārlis Lācis.

 

Dziesmas “Atnākšana”  ierakstā piedalījās dziedātājas Aija Vītoliņa, Jolanta Strikaite – Lapiņa, Ieva Kerēvica un Aija Andrejeva, taustiņi – Kārlis Lācis, ģitāra – Kaspars Zemītis, bass – Edvīns Ozols. Komponists Kārlis Lācis, teksta autors Jānis Elsbergs. Video – Francis Gustavs Lācis

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!