Noskaties jauno Rassell videoklipu dziesmai ''Не убегай''

Raksta attēls - Noskaties jauno Rassell videoklipu dziesmai ''Не убегай'' Publicitātes foto

06.01.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis un producents Rassell (Ruslans Kuksinovičs) pēc ilgāka pārtraukuma klausītājiem piedāvā dziesmu krievu valodā ''Не убегай'' ("Neaizbēdz").

Videoklipa filmēšana notika aizvadītā gada decembrī, lielākajā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām – Tenerifē,. Video galvenokārt filmēts salas galvaspilsētā Santakrusa de Tenerife.

Videoklipā piedalās arī Rassell draudzene Elizabete Kalniņa.

Mūzikas un teksta autors, dziesmas producents, klipa režisors un video montāžas autors ir pats Rassell. Dziesma ''Не убегай'' tiks iekļauta Rassell jaunajā albumā ''Esi kustībā'', kuru plānots izdot šā gada pirmajā pusē. Albumā, galvenokārt, piedalās Rassell skatuves partnere, dziedātāja Sabīne Berezina, kā arī jaunais projekta dalībnieks, dziedātājs Edvards Grieze.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!