Amber Muse Records ballītē prezentēs Firejosé EP

Raksta attēls - Amber Muse Records ballītē prezentēs Firejosé EP Publicitātes foto

01.03.2017 / Parmuziku.lv

Sestdien, 4. martā, notiks nākamā Amber Muse Records ballīte – LOFT Project, kurā tiks prezentēta leibla jaunā relīze no Firejosé “Mouzone EP”. Pasākums notiks “Loftique” E. Birznieka Upīša ielā 8 ar Stoli atbalstu. Kopā ar galveno viesi Firejosé spēlēs vēl trīs leibla mākslinieki: Taran & Lomov un ZaZzy.

Kā jau daudzi mūsdienu producenti, Firejosé, kura īstais vārds ir Marks Stukis, ir aizrāvies ar elektronisko mūziku jau 90-tajos, bijis pastāvīgs reivu apmeklētājs un pēc kāda laika sācis arī pats spēlēt mūziku – tolaik viņa kaislība bija drum’n’bass. Pāris gadi, kas pavadīti Centrālamerikas džungļos, atrauti no civilizācijas un modernajām mūzikas tendencēm, ir devuši viņam lielu iedvesmu un svaigu skatu.

Savas mūzikas producēšanai viņš ir ķēries klāt šajā dekādē un debitēja 2011. gadā ar plati “Yellow Lines” EP uz leibla Emerald City. Marka skanējums uzreiz tika salīdzināts ar Floating Points, Detroit Swindle un Joy Orbison. Pēc gada viņš ierakstīja jaunu “Act Now Think later” EP citam britu leiblam Deca Rhythm, bet 2014. gadā uz Cut Records izdeva “Red Mist” EP, kurš atkal pavēra ceļu viņa radītajai mūzika uz daudzu pasaules lielo dīdžeju fonotēkām.

Šodien Firejosé ir viens no aktīvākajiem Igaunijas elektroniskās mūzikas propagandistiem: viņš vada savu radio šovu Igaunijas Valsts radio un ir kluba Von Krahl pasākumu organizētājs, vedot uz valsti pasaules skatuves aktuālos māksliniekus. 4. martā Rīgā Marks spēlēs par godu savas nākamās relīzes “Mouzone” EP izdošanai uz Amber Muse Records, kas sevī ietver arī Polijas deep-house donu Karol XVII & MB Valence remiksu. Izdevumu atbalsta tādas lielas elektroniskās mūzikas figūras kā Laurent Garnier, Catz ‘n Dogs, Full Intention, Jon Silva, Roger Sanchez, Roberto Rodrguez un citi.

Pasākums Amber Muse’s LOFT project notiks 4. martā E.Birznieka Upīša ielā 8. Sākums 23:00, ieeja līdz 01:00 – 5€, vēlāk 7€, ietilpība ierobežota: 100 cilvēkiem. Biļetes iepriekšpārdošanā par 5 € www.residentadvisor.net/event.aspx?938339.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!