Notiks dziedātājas Annijas Putniņas pirmais solokoncerts

Raksta attēls - Notiks dziedātājas Annijas Putniņas pirmais solokoncerts Publicitātes foto

02.11.2017 / Parmuziku.lv

11. decembrī Spīķeru koncertzālē notiks pirmais Annijas Putniņas solokoncerts "Ziemassvētki Brodvejā".

Programmā skanēs R. Rodžersa, G. Geršvina, A.L. Vēbera un vēl daudzu citu Brodvejas mūziklu autoru skaņdarbi, kā arī iemīļotas Ziemassvētku melodijas: “Have yourself a merry little Christmas”, “Little drummer boy”, “White Christmas” u.c. Koncertā piedalīsies pavadošā grupa Raimonda Petrauska vadībā, kā arī īpašais viesis, mūziklu dziedātājs no Londonas – Toms Brendons (Tom Brendon).

Latvijā reti notiek koncerti un uzvedumi, kuros skan Brodvejas mūziklu melodijas. Savas zināšanas nododu Rīgas Doma kora skolas audzēkņiem, kas studē Mūziklu dziedātāju programmā, tāpēc arī pati priecājos par brīnišķīgo iespēju izdziedāt pazīstamās melodijas koncertā „Ziemassvētki Brodvejā”. Arī Toma viesošanās Rīgā ir lielisks iemesls, lai sarīkotu svētkus sev un klausītājiem,

stāsta Annija.

Koncerta īpašais viesis Toms Brendons un Annija Putniņa kopā studēja Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijā, kuru abi absolvēja 2013. gadā. Toms viesojās Rīgā pirms diviem gadiem un uzreiz iemīlēja Latviju, tādēļ arī šogad nolēma pavadīt daļu atvaļinājuma Latvijā, lai iepazītu Rīgas burvību Ziemassvētku laikā, kā arī piedalītos Annijas koncertā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Par Annijas Putniņas jaunumiem - Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!