Novērtē pašmāju grupas "Guys on the Red Carpet" dziesmas video!

Raksta attēls - Novērtē pašmāju grupas "Guys on the Red Carpet" dziesmas video! Publicitātes foto

24.07.2017 / Parmuziku.lv

Debijas singls "Atkal Tu pazūdi" 2016. gadā ieguva titulu kā Radio SWH gada klausītāju dziesma.

Dziesmas "Atkal Tu pazūdi" videoklipa scenārija autors ir grupas solists Emīls Deivids Zučiks un latviešu YouTube vlogere Paula Birzniece. Filmēšanu un montāžu veidojuši Elmārs Lauskis (galvenais operators) un Juris Jevdokimovs (operators) no JEF studio. Galvenās lomas grupas dalībnieki atvēlēja Raivo Priedem un Ievai Vizulei. Klips tapis dažādās lokācijās Rīgas pilsētā.

Emīls Deivids Zučiks par klipa veidošanu saka:

Filmēšana bija pāris aizraujošas dienas manā dzīē un es to izbaudīju! Liels uzsvars tika likts uz detaļām. Šī bija pirmā šāda veida pieredze un es ceru, ka klausītāji un skatītāji nebūs pārāk kritiski par mūsu pirmo videoklipu!

Grupas tuvākie plāno sevī ietver jauna muzikālā materiāla veidošanu.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!