Oskaram Deigelim videoklips "Tavā istabā"

Raksta attēls - Oskaram Deigelim videoklips "Tavā istabā" Ekrānšāviņš

16.08.2016 / Parmuziku.lv

"Tavā istabā" ir ceturtais radiosingls, no mūziķa Oskara Deigeļa topošā, trešā studijas albuma "Insomnia". Kā visām albuma dziesmām, arī šoreiz Deigelis pats ir mūzikas un teksta autors. Ar dziesmas aranžēšanu talkā nācis pieredzējušais mūziķis Uģis Jēkabsons.

"Domāju, ka šoreiz nav nepieciešamības atklāt vai dziļāk paskaidrot dziesmas vēstījumu. Te nu ir tā reize, kad viss ir skaidrāks par skaidru,” lakoniski izsakās Deigelis, kurš ir arī videoklipa režisors. To veiksmīgi filmējis un montējis talantīgais Kaspars Kambars.

"Lielu paldies vēlos teikt Lāsmai Semerovai un Nacionālajam Botāniskajam Dārzam Salaspilī, jo tieši tur klips lielākoties tika filmēts," pateicību pauž dziedātājs.

"Ir brīdis šis tik nemainīgs, es viens bez Tevis noskumis. Ir brīdis šis tik saldsērīgs, es gaidu Tevi, drīz glāzē tiks ieliets vīns..." dzied Deigelis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!