OZOLS izdod singlu un video SALDĒJUMA SEZONA

Raksta attēls - OZOLS  izdod singlu un video SALDĒJUMA SEZONA Publicitātes foto

29.06.2020

Dziesmai “Saldējuma Sezona” no Ozola un Katapullt īsā albuma “Kruīza Kontroles Zēni” ir izveidots remiks, kura autors ir “Kristaps Ritms”.

Dziesmas pamatā ir atmiņas par laiku , kad Ozols izdeva savu debijas albumu “Cieņa un Mīlestība”, kas nākošajā gadā svin apaļu 20.gadu jubileju.

Video klipa autors ir Andrejs Skurjats (Dree), kas lokālajā video skatuvē ir pēdējā dekādes  viens no galvenajiem inovatoriem. Arī šoreiz Andrejs pielietoja nestandarta risinājumu, integrējot televizorā VHS kameras “Live”, kas filmēšanas laukuma atspoguļoja tur notiekošo.

Ozola izsludinātajā dziesmas remiks veidošanai bijā pieteikušies un savas versijas iesūtījuši deviņpadsmit “bītmeikeri”, piemērotākā tika atzīta “Kristapa ritma” versija.

Ozols: “Liels paldies visiem par lielo aktivitāti, ļoti īsā periodā tika iesūtītas 19 audio remiks versijas, negaidīju ka atsaucība būs tik liela.”

Īsais albums “Kruizā Kontroles Zēni” ir konceptuāls ieraksts ar vasaras tematiku, kas ir radīts kopā ar “bītmeikeru” H. Šteinu no Katapullt un Dj Krii. Ieraksts pieejams visās straumēšanas platformās. 

Hip Hop izpilītāja OZOLA koncertu sērija “SPORTA LIVE” ir gaidāmā albuma prezentācijas pasākumi, kas ir ieplānoti trīs daļās, trīs vakaros Rīgas centrā  -  Sporta 2 kvartālā. Katrs koncerts  saturiski plānots atšķirīgs, katrā vakarā Ozolam pievienosies jauni viesmākslinieki, kas arī zināmā mērā virzīs uz priekšu vakara skanējumu.

 Kā viesmāklinieki koncertos pievienosies tādi izpildītāji un grupas, kā Prusax, Viņa, Finķis & PRAGAII, Tehnikums, Eliots, kā arī Melikols. Precīzs info par katras dienas notikumu gaitu pieejams izpildītāja “facebook” profilā. Biļetes pieejamas biļešu serviss kasēs.

Drošības apsvērumu dēļ biļešu apjoms uz katru koncertu ir limitēts. Pieejamas ir 500 biļetes uz katru no pasākuma dienām.

Iepriekš iegādātās biļetes uz Ozola kocertu “Lucavsala live” , kas bija paredzēts 2020. gada 22.augustā ir derīgas uz jebkuru no esošajām pasākuma dienām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!