Populāri mūziķi radījuši dziesmas ar Eduarda Veidenbauma dzejas vārdiem

Raksta attēls - Populāri mūziķi radījuši dziesmas ar Eduarda Veidenbauma dzejas vārdiem Publicitātes foto

12.12.2017 / Parmuziku.lv

Atzīmējot latviešu dzejnieka Eduarda Veidenbauma 150. jubileju, 2017. gada nogalē ar ritmiskas mūzikas palīdzību tiek šķetinātas dzejnieka personības neredzamās iezīmes un pretrunīgums. Ieraksta tapšanā piedalījušies: Martas Asinis, Tehnikums, Podruga, MMMM, Hipstokrātija, Čipsis un Dullais, Eastbam/Westbam, ISMS, IR OK, Jānis Irbe, Āres un Evija Vēbere, Rāva.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!