Producents JJ LUSH sadarbībā ar dziedātāju LIIWIA izdod dziesmu

Raksta attēls - Producents JJ LUSH sadarbībā ar dziedātāju LIIWIA izdod dziesmu Publicitātes foto

15.09.2020

Pašmāju mūzikas producents Jānis Jačmenkins jeb JJ LUSH sadarbojoties ar jauno dziedātāju LIIWIA (īstajā vārdā Līva Komarovska) laiž klajā jaunu dziesmu “Manā Virzienā”, kurai tapis arī krāšņs videoklips.

Dziesma ir par utopisku iemīlēšanos, kas ne vienmēr ir abpusēja. “Mēs bieži vien izveidojam ilūziju un uzrakstam ideālo scenāriju attiecībām, kas nemaz nav sākušās, bet laika gaitā saprotam, ka šīs jūtas no otra cilvēka krasi atšķiras no sevis izveidotajām iedomām,'' stāsta Jānis, kas ir arī dziesmas mūzikas un teksta autors.

Arī dziesmas vokāliste Līva stāsta, ka liriski ar šo dziesmu ir spējusi savilkt spilgtas paralēles: “Nav jau nepareizi šad un tad aizdomāties kā būtu, ja būtu. Dziesma precīzi atspoguļo manu iekšējo sapņu un iedomu pasali par kādu konkrētu cilvēku, kurš, skatoties manā virzienā, ne vien raisījis taureņu kņudoņu vēderā, bet arī aizvedis fantastiskos un neaizmirstamos piedzīvojumos”.

Abi mūziķi iepazinušies dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE #5. Lai arī nometnes laikā nesadarbojās, pēc nometnes abiem radās vēlme izdot kopīgu dziesmu.

Dziesmai arī tapis krāšņs videoklips, kas paspilgtina dziesmas ideju par dzīvi savā izdomātajā, ideālajā pasaulē. Klipa producente un režisore ir Dace Jačmenkina, operators - Ritvars Bluka.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!