Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze prezentē jauno videoklipu un albumu

Raksta attēls - Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze prezentē jauno videoklipu un albumu Publicitātes foto

18.02.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis un producents Rassell sadarbībā ar ''MicRec'' izdod savu jauno studijas albumu ''Esi kustībā''. Albumā, galvenokārt, piedalās Rassell skatuves partnere, dziedātāja Sabīne Berezina, kā arī jaunais projekta dalībnieks, dziedātājs Edvards Grieze.

Visas dziesmas sacerēja, producēja, ierakstīja un miksēja Rassell (īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs) savā mājas ierakstu studijā no 2013. - 2015. gadam. Arī dziesmu tekstu autors lielākoties ir Rassell, taču dažus tekstus līdzēja sarakstīt Edvards Grieze un citi. Māsteringu veica Jānis Kalve ''Labo ierakstu studijā''.

Albums digitāli būs pieejams lielākajos mūzikas straumēšanas servisos - iTunes, Spotify, Apple Music, Amazon, Deezer, Google Play, Doremi.lv u.c. Jau no šodienas, 17. februāra, tas ir pieejams Rassell lapā interneta vietnē Bandcamp: http://rassell.bandcamp.com/album/esi-kust-b

Albumā ir apkopota 21 dziesma, kuras tapa pēc iepriekšējā Rassell un Sabīnes Berezinas kopīgā albuma ''Dzīvo brīvi''. Jaunajā albumā var atrast jau publikai zināmus singlus, kā arī jaunas un vēl nedzirdētas kompozīcijas. Albuma muzikālais skanējums veido virkni ar pēdējo trīs gadu aktuālāko deju mūzikas trendu iezīmēm - Electropop, Dance-pop, Deep House, Big Room House, Pop-rap, R&B u.c.

Līdzās jaunajam albumam klajā nāk arī jaunākā singla ''Ziema'' videoklips, kuram režisors un video montāžas autors ir Rassell, savukārt operatora darbs tika uzticēts Kasparam Kambaram.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!