Reinis Err dzied par citplanētiešiem

Raksta attēls - Reinis Err dzied par citplanētiešiem Publicitātes foto

31.03.2016 / Parmuziku.lv

Reinis Err ir mūziķis un dziesmu autors no Rojas. Dziesma "Citi", tāpat kā iepriekšējās Reiņa dziesmas "Sava seja", "Laimīgā luga" un "Iemesli ātrākām beigām", ierakstīta sadarbībā ar studijas producentu Kārli Šteinmani.

Reinis Err: “Dziesma Citi ir par svešu būtņu iespējamo viesošanos uz planētas Zeme tuvākajā vai tālākajā nākotnē. Domāju, ja tāda diena pienāktu, tad šīs būtnes neierastos šeit draudzīgos nolūkos. Vai tām ir zilas galvas un īsi ķermenīši, tas ir tikai pieņēmums.”

Reinis parasti visu savu dziesmu partijas ieraksta pats, tomēr laiku pa laikam, un arī šoreiz, jaunās dziesmas ierakstā, pieaicinājis piedalīties savu draugu un agrākās kopīgās grupas The Seveth Floor dalībnieku, bundzinieku Jēkabu Macpanu. Dziesmas teksta videoversiju veidojusi producente Janeta Jumtiņa, kas pati gan filmējusi, gan arī veidojusi videomateriāla montāžu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!