Saulaini un dzīvespriecīgi! N’Works remiksē Mārča Auziņa veikumu

Raksta attēls - Saulaini un dzīvespriecīgi! N’Works remiksē Mārča Auziņa veikumu Publicitātes foto

14.02.2017 / Parmuziku.lv

Abu mūziķu sadarbības rezultātā Raimonda Paula dziesma "Je pažēlo" iederēsies uz deju grīdas!

Pērnā gada oktobrī klajā nāca ģitārista Mārča Auziņa pirmais solo albums “Viens”, kurā ierakstītas divpadsmit Raimonda Paula melodijas, kas aranžētas vienam instrumentam – ģitārai. Albums ir nominēts šī gada “Zelta Mikrofons” balvai kategorijā “Instrumentālās vai starpžanru mūzikas albums”, bet pats mūziķis pošas savā pirmajā solo koncertu turnejā “Viens”, kas sāksies 4. martā ar koncertu “Mežotnes muižā”.

Šodien, visu mīlētāju dienā, tiek publicēts ģitārista Mārča Auziņa izpildītās dziesmas “Jel pažēlo” (R.Pauls) dziesmas remikss, kuru veidojis deju mūzikas producents N’Works jeb īstajā vārdā Normunds Rutulis, kura aktuālais albums “3.45” ir nominēts šī gada “Zelta Mikrofonam”. 

Normunds Rutulis (N’Works): “Reiz ar Mārci sarakstījāmies par kādu mūzikas notikumu. Vārds pa vārdam un Mārcis saka: “Vecīt, Tev taču jāuztaisa remix kādam manam ierakstam.” Es momentā piekritu, lai gan šaubījos, vai ar instrumentāli ieskaņotu skaņu celiņu, turklāt piepildītu ar aranžējuma niansēm, izdosies ko paveikt. Sāku ar “Viss nāk un aiziet tālumā”. Tas iegūlās afrohouse ritmos. Nepatika. Otra versija bija “Jel pažēlo”, ko jau savā iztēlē dzirdēju kā pop hitu. Izdevās. Apmierinātas ir visas puses. Cerams, šai divīzijai pievienosies arī klausītāji.”

Mārcis Auziņš: “Lai gan sākumā Normunds bija iecerējis veikt skaņdarba "Viss nāk un aiziet tālumā" remiksu, prieks, ka tomēr izvēlēts tika "Jel pažēlo". Aranžējot šo konkrēto skaņdarbu ģitārai, nevarēju iedomāties, cik ļoti radikālas pārmaiņas šis mans aranžējums vēl piedzīvos!  Šķiet, ka šī versija ir mazliet seksīgi piestāvoša Valentīndienai...”. 

 Mārča Auziņa turnejas “Viens” datumi:

  • 4. marts, plkst.19.00 Mazmežotnes muiža
  • 8.marts, plkst.19.00 Madonas Kultūras nams
  • 9.marts, plkst.19.00 Alūksnes Kultūras centrs
  • 11.marts, plkst.18.00 Mālpils muiža
  • 15.marts, plkst.19.00 Mūzikas nams “Daile”
  • 25.marts, plkst.16.00 Vidzemes koncertzāle Cēsis (papildkoncerts)
  • 25.marts, plkst.19.00 Vidzemes koncertzāle Cēsis
  • 15.aprīlis, plkst.19.00 Dikļu pils

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!