Reperis Reiss izdod jaunu albumu ar nosaukumu ‘’Kad Kuģi Apledos’’

Raksta attēls - Reperis Reiss izdod jaunu albumu ar nosaukumu ‘’Kad Kuģi Apledos’’ Publicitātes foto

23.10.2016 / Parmuziku.lv

22. Oktobrī izpildītājs Reiss sadarbībā ar albuma producentu Kārli Indrišonoku ir laiduši klajā albumu ar nosaukumu ''Kad Kuģi Apledos''. Ieraksts ir atrodams youtube un soundcloud platformās, kur to var iegūt, bezmaksas lejuplādējot, kā arī drīzumā būs pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

'' Albumam cauri vijās scenārijs, kurš stāsta par izpildītāja un viņa alter ego strīdu. Par to, kā izpildītāja alter ego cenšas ietekmēt viņa dzīvi un pieradīt ka šis alter ego ir pārāks/stiprāks viņa dzīvē. Šis alter ego cenšas pierādīt, ka izpildītājs bez viņa būtu tukša vieta. Šis ir stāsts, kurā ir gaišie un tumšie mirkļi. Mēs ar Kārli skanējumā centāmies uzsvērt tos brīžus un, manuprāt, mēs esam to izdarījuši godam,'' šādi izsakās par albumu izpildītājs.

Albuma pirmais vēstnesis bija video dziesmai ''Obskurant''

''Nākotnes plānos ietilpst pārīti videoklipu, kā arī drīzumā būs plašāka informācija par albuma prezentācijas koncertu,'' stāsta izpildītājs.

Albumā piedalās arī tādi izpildītāji kā: ansis (Ansis Kolmanis), EXPSR (Ronalds Aumeistars), Easy Ez (Edgars Zeps). Dziesmu ieraksts/apstrāde: Kārlis Indrišonoks. Video/montāža un albuma dizains: Jānis Smukšs.

 Izpildītāja iepriekšējais mini-albums’’ Escapism EP ‘’ tika nominēts iekš Zelta Mikrofona nominācijā ‘’Labākais Hip-hop albums’’, kā arī iepriekš  plašāka publika viņu iepazinusi kā dažādu koncertu un projektu dalībnieku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!