Rīgā uzstāsies ekspresīvais norvēģu duets Sturle Dagsland

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies ekspresīvais norvēģu duets Sturle Dagsland Publicitātes foto

15.08.2016 / Parmuziku.lv

Sestdien, 20. augustā kultūras telpas Autentika pagalmā (Bruņinieku ielā 2, Rīgā) savas pasaules tūres ietvaros uzstāsies norvēģu duets Sturle Dagsland.

Sturle Dagsland ir jauna un spēcīga mūzikālā apvienība, kurā piedalās brāļi Sturle un Sjur Dagland no Norvēģijas. Mākslinieki pārmaiņus spēlē uz vairākiem instrumentiem, veidojot ekspresīvi-progresīvu mainīgu skanējumu, kurā dominē Sturles neierobežoti inovatīvais vokāls, kur valda gan plēsīgi mežonīgi kliedzieni, gan ēteriski tikumīga enģeļa balss.

Viņa atšķirīgā blass, lielais vokāla diapazons, dažādu valodu lirikas, netradicionālais instrumentu sastāvs un unikālās kompozīcijas, ļauj tos nepielīdzināt nekam iepriekš dzirdētam. Sturle Dagsland ir piedalījušies festivālos visā pasaulē – gan mazos medību ciematos Grenlandē, gan uz lielajām skatuvēm Krievijā, Kanādā, Islandē, Spānijā, Vācijā un daudzviet citur.

Koncerta sākums plkst. 21:00 uz brīvdabas skatuves. Bārs atvērts no 19:00 Ieeja uz koncertu 3 eiro
Koncertu sadarbībā ar Autentika un Sturle Dagsland organizē Artava.

Kultūras telpa Autentika durvis vēra 2016.gadā un atrodas ēkā, kura uz Rīgas zemes stāv kopš 1880. gada un vēsturiski ir bijusi daļa no Rīgas pirmās alus darītavas kompleksa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!