Rīgas Ritmi pārsteigs ar pasaules pirmatskaņojumiem, slaveniem džeza māksliniekiem un ekskluzīvām koncertvietām

Raksta attēls - Rīgas Ritmi pārsteigs ar pasaules pirmatskaņojumiem, slaveniem džeza māksliniekiem un ekskluzīvām koncertvietām Publicitātes foto

08.06.2017 / Parmuziku.lv

28. jūnija līdz 1. jūlijam uz festivāla skatuvēm kāps Jamandu Košta (Yamandu Costa), Sinne Ēga (Sinne Eeg), Rūtija Fostere (Ruthie Foster), "Electro Deluxe", Magda Giannikou, Džons Bīslijs (John Beasley) un citi.

„Rīgu varam dēvēt par Baltijas valstu  džeza mūzikas metropoli,” festivālam veltītajā preses konferencē sacīja festivāla mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns.

Par galveno šī gada festivāla norises vietu ir izvēlēts Rīgas Doma dārzs, bet koncerti norisināsies arī klubā "Kaļķu vārti", Latvijas Radio, atpūtas parkā "Egle", klubā "Blue 54 Jazz", Džeza klubā „Trompete” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), kā arī pie stacijas laukuma uz "Origo Jazz Stage" skatuves.

Brīvdabas koncertus 29.jūnijā plkst. 21.00 atklās Yamandu. Briežkalns uzsvēra, ka Košta ir viens no Brazīlijas mūzikas atpazīstamākajiem māksliniekiem. 30. jūnijā, pirmo reizi Baltijā viesosies blūza leģenda Rūtija Fostere (Ruthie Foster). Bet festivāla noslēgumā 1.jūlijā plkst. 21.00  Doma dārzā uzstāsies Magda Giannikou un "Electro Deluxe".

Papildus festivāla koncertiem notiks arī profesionāļu meistarklases, kurās interesenti varēs paplašināt savas muzikālās zināšanas un prasmes. Meistarklases vadīs festivāla galvenie mūziķi. Tāpat meistarklašu dalībnieki bez maksas varēs apmeklēt visus festivāla koncertus.

Šogad festivāls "Rīgas Ritmi" piedāvā plašu biļešu atlaižu programmu. Atlaides biļešu iegādei saņems LNB lasītāja kartes, Rīdzinieka kartes un vairāku uzņēmumu klientu kartes īpašnieki. Ar 15% atlaidi biļetes var iegādāties arī skolēni, studenti un seniori.

 Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” tirdzniecības kasēs un internetā www.rigasritmi.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!