Rihards Lībietis Orchestra aicina uz albuma “Live In Concert” atvēršanas svētkiem

Raksta attēls - Rihards Lībietis Orchestra aicina uz albuma “Live In Concert” atvēršanas svētkiem Foto: Arita Strode-Kļaviņa

20.04.2017 / Parmuziku.lv

Akustiskās miera mūzikas kvintets Rihards Lībietis Orchestra ar prieku laiž klajā savu otro albumu - dzīvo koncertierakstu Live in Concert, un aicina uz albuma prezentācijas mini-koncertu un satikšanos Kaņepes Kultūras centrā 18.maijā. Albumā fiksēts grupas gada jubilejas koncerts, kas noritēja Ģertrūdes ielas teātrī 2016.gada 11.septembrī.

Live in Concert albumā varēs dzirdēt gan grupas oriģinālkompozīcijas, gan arī improvizācijas elementus, kas ir dabīga katra koncerta sastāvdaļa. Albumā dzirdēsim arī Ģertrūdes ielas teātra koncerta īpašo viesi - Mārtiņu Miļevski (perkusijas). Albuma vizuālo noformējumu veidojusi Elīna Brasliņa, savukārt skaņas materiāla apstrādi - Toms Lisments (mikss) un Edgars Skrāģis (māsters).

Kā atzīst paši mākslinieki : "Mūsuprāt, tieši dzīvajā lielākoties parādās katra mūziķa īstā dvēsele, un tā maģiskā sajūta, ko no studijas ierakstiem nedabūt. Pēc albuma Scream,Breathe,Cry izdošanas, kas ir diezgan izteikts studijas ieraksts, dzīvais koncertieraksts šķita diezgan loģisks solis grupas attīstībā."

Rihards Lībietis Orchestra sastāvā nemainīgi darbojas Rihards Lībietis (ģitāra), Gints Smukais (ģitāra), Matīss Repsis (perkusijas), Erna Daugaviete (čells) un Toms Lipskis (bass). Grupa kopā aizvadījusi vairākus lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstu klubos un kafejnīcās.Rihards Lībietis ir mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās The Originals, Midnight Dave n' The Cockroaches, Pacific K, un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis 3 albumus - Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra. (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto Scream, Breathe, Cry (2015) un RL Elektronix (2015), kā arī piedalījies izrādēs Bannija Manro Nāve (2017), un Izraidītie (2014) Dailes Teātrī (kopā ar grupu Ryga), kā arī Noķer Mani (2015) Ģertrūdes ielas teātrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!