Rokgrupa B OPTIMIST izdod video dziesmai "Fotogrāfs"

Raksta attēls - Rokgrupa B OPTIMIST izdod video dziesmai "Fotogrāfs" Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

27. aprīlī rokgrupa B OPTIMIST izdod videoklipu dziesmai "Fotogrāfs".

Rokgrupa B OPTIMIST izveidota 2013. gada janvārī. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz dziesmu tekstiem latviešu valodā. 2015. gada pavasarī izdots debijas albums. Šobrīd grupa strādā pie otrā studijas albuma.

Scenārijs: Roberts Levins, Valters Levins, Andris Ziemelis, Toms Ezerietis

Video: Toms Ezerietis

Lomās: Andris Ziemelis, Agneta Veženkova, Anna Levina, Laura Hermane, Olga Levina, Sabīne Pļavniece

Grupa saka paldies par sadarbību un atbalstu: Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļai "Dauderi", Ievai Līcei personīgi! Paldies „Palmēnu” māju saimniekiem un Suntažu kultūras nama personālam, Dzidrai Sproģei personīgi!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!