Saucējdziesma no Ainara Mielava jaunā albuma “220 volti"

Raksta attēls - Saucējdziesma no Ainara Mielava jaunā albuma “220 volti"

31.08.2020

Visās legālajās mūzikas ierakstu straumēšanas vietnēs ir dzirdams pirmais singls – saucējdziesma no Ainara Mielava jaunā albuma “220 volti”.

Singla nosaukums - “Salto”. Līdzās dziesmas izpildītājiem un autoriem - Ainaram Mielavam, Rūdolfam Macatam, Kasparam Vizulim un Rinaldam Maksimovam dzirdams Ojāra Vācieša dzejolis “”Kustības turpinājums” autora neatvairāmajā interpretācijā.

Albums “220 volti” tiks izdots 10. septembrī Ainara Mielava 60 dzimšanas dienā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!