Spāņu grupa sevi piesaka ar singlu latviešu valodā

Raksta attēls - Spāņu grupa sevi piesaka ar singlu latviešu valodā Fotokolāža: Andris Indāns, foto Marina Ignatjeva/ albuma vāciņš

06.09.2016 / Aiga Leitholde

Spāņu coldwave un minimālās elektronikas grupa "Slovenska Televiza" sevi piesaka ar debijas singlu latviešu valodā. "Bailes Valstī" vārdu rakstīšanā savu artavu devis latviešu mūziķis Andris Indāns – "Gas of Latvia" līderis.

"Slovenska Televiza" vēl nekad nav bijuši Latvijā un tas mainīsies šī gada septembrī. Mākslinieki cer, ka šī mākslinieciskā iejaukšanās lokālajā kontekstā – dziesma latviešu valodā, padarīs viņu ceļojumu atmiņā paliekošu kā viņiem pašiem, tā klausītājiem.

 

Grupa ieradīsies Latvijā, lai popularizētu savu debijas albumu, kas tiks izdots numurētās kopijās un katru CD rotās atšķirīgs, ar roku veidots dizains. Visa mēneša garumā grupas albuma kopijas brīvi tiks atstātas dažādās vietās.

 

 

"Slovenska Televiza" veido mūziķi Vladislavs Trejo (Wladyslaw Trejo), kurš saistīts ar sintpanka projektu "Wladyslaw" un ir izdevniecības “Leipzig Inn Records label” vadītājs. Māksliniece Lunademayo ir pazīstama kā fanzīnu autore un līdzdirektore konferencei “EA! Self-Publishers Meeting”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!