"Supernova 2017" 1. kārtas līderis - Lauris Valters

Raksta attēls - "Supernova 2017"  1. kārtas līderis  - Lauris Valters Foto: Picture Agency

06.02.2017 / Parmuziku.lv

Svētdien, 5. februārī LTV1 ēterā “Supernova 2017” atlases tiešraidē noskaidrojās pirmie četri konkursa pusfinālisti: Linda Leen, Lauris Valters, Miks Dukurs un grupa "Franco Franco"

Lauris Valters kļuva par pirmās atlases līderi gan skatītāju, gan žūrijas vērtējumā. Skatītāji savas simpātijas varēja nodot telefonbalsojumā, sūtot SMS, balsojot projekta mājas lapā vai straumējot dziesmu Spotify. Žūriju pirmajā atlasē pārstāvēja “Prāta Vētras” bundzinieks un režisors Kaspars Roga, mūzikas ierakstu izdevniecības “Mikrofona ieraksti” repertuāra direktors Guntars Račs, producents un Latvijas Radio 5 pārstāvis DJ Rudd un mūziķis Dons. Atgādinām, ka balsošanas statistiku atklās tikai pēc konkursa beigām.

Otro izpildītāju un dziesmu četrinieku, kuri pievienosies “Supernova 2017” pusfinālam, uzzināsim jau 12. februārī LTV1 ēterā plkst. 21:25. Biļetes uz “Supernova 2017” atlasi 12.februārī par 10 eiro ir iespējams iegādāties www.ekase.lv.

“Supernova 2017” konkursa mērķis ir atrast konkurētspējīgu hītu ar potenciālu starptautisku rezonansi. Konkursa uzvarētājam būs dota iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”, kurš šogan notiks Kijevā, Ukrainā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!