"The Coco’nuts" izdod singlu no jaunās koncertprogrammas

Raksta attēls - "The Coco’nuts" izdod singlu no jaunās koncertprogrammas

10.11.2016 / Parmuziku.lv

Grupa The Coco’nuts šodien nāk klajā ar jauno singlu “Fading slowly”, kas ir viena no jaunā materiāla dziesmām.

Šī gada vasaras sākumā, pēc pavasarī izdotā debijas albuma “Amid opposites”, grupas sastāvs radošajā nometnē Ēvelē sāka strādāt pie jaunas koncertprogrammas, ar kuru jau septembrī, oktobrī un novembrī ir aizvadīti brīnišķīgi koncerti. Tā kā dziesmas ir veidotas ar pilnīgi jaunu dvesmu, tās krasi atšķiras no The Coco’nuts pierastā materiāla. Skaņdarbi ir plūstoši un ieved klausītāju pārdomu pasaulē.

Dziesmu “Fading slowly” grupa laiž klajā kā pirmo, jo tā stāsta par pārmaiņām, gluži tāpat, kā jaunās dziesmas – par jaunu posmu mūsu dzīves ceļā, par to, ka pārmaiņas ne vienmēr ir viegli aptvert notikuma brīdī un mēdz zust kontrole pār notiekošo, tapēc rodas vēlme vienkārši izzust uz mirkli, līdz atkal viss sākas no jauna un turpinās dzīves nebeidzamais ritējums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!