"The Sound Poets" izziņo akustiskās koncertturnejas papildkoncertus

Raksta attēls - "The Sound Poets" izziņo akustiskās koncertturnejas papildkoncertus Publicitātes foto

10.03.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju grupa "The Sound Poets” savai pavasara akustiskajai koncertu sērijai „Joprojām” izziņojusi papildkoncertus – Siguldā, Saldū, Jelgavā un Rīgā ansamblis uzstāsies divas reizes.

Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis ” 9. aprīlī papildkoncerts notiks 16:00, savukārt otrs – vakara koncerts – 19:00. Tādos pašos laikos papildus uzstāšanās notiks arī Saldus mūzikas skolā 23. aprīlī un  Jelgavas kultūras namā 29. aprīlī. Tūres noslēgsies ar vēl vienu koncertu Rīgā, kas 6. maijā izskanēs LU Lielajā aulā.

Tādējādi akustisko turneju kopumā veidos 15 koncerti – līdzās iepriekš minētajām pilsētām "The Sound Poets” 1. aprīlī viesosies Krustpilī, 2. aprīlī Preiļos, 6. aprīlī Madonā, 7. aprīlī Valkā, 21. aprīlī Liepājā, 22. aprīlī Ventspilī un 28. aprīlī Valmierā.

„Koncerti, kas būtu pieklusinātākā atmosfērā, jau sen ir bijusi mūsu īpašā iecere. Akustiski, tuvāki un pieejamāki cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos. Tagad ar grupu esam nonākuši punktā, kad tam beidzot pienācis īstais laiks. Mums pašiem gatavošanās šiem koncertiem šķiet ļoti aizraujoša, redzot, kā jau sen radušās dziesmas atrod sevi citos skanējumos, instrumentācijās un noskaņās,” par gaidāmo koncertu sēriju stāsta grupas dalībnieki.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes” kasēs un koncertu norises vietās, plašāka informācija pieejama grupas mājaslapā www.thesoundpoets.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!