TUMSA 25 gadu jubilejas koncerttūri ar iespaidīgu koncertu noslēgs Rīgā

Raksta attēls - TUMSA 25 gadu jubilejas koncerttūri ar iespaidīgu koncertu  noslēgs Rīgā Foto: Modris Helds

09.11.2016 / Parmuziku.lv

Valsts svētku priekšvakarā – 17.novembrī – grupa TUMSA ar koncertu Rīgā, Kultūras pilī "Ziemeļblāzma” noslēgs savu 25 gadu jubilejas koncerttūri.

Pirms šī koncerta mūziķi, kas ar lieliem panākumiem un sagādājot skatītājiem patīkamas emocijas, uzstājušies visos Latvijas novados – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē -, atzīst: „Visi šie koncerti bija emocionāli pacilājoši un apstiprinājums tam, ka mūsu lēmums pirms pieciem gadiem turpināt savu darbību ir bijis pareizs. Visemocionālāk bagātākais un pacilājošākais koncerts bija tieši mūsu mājās – Liepājā. Gan mums, gan skatītājiem tas bija no smiekliem līdz pat asarām un atkal līdz smiekliem. Esam bezgala pateicīgi Liepājai un liepājniekiem par mums dāvāto mīlestību un iedvesmu turpināt savu ceļu. Savukārt rīdziniekiem un Rīgas koncerta apmeklētājiem varam tikai pateikt: mīļie, jums tas ir jāredz, jādzird un jāizbauda ar mums kopā, jo vēlamies, lai mūsu jubileju kopā ar mums noskatās un izbauda pēc iespējas vairāk mūsu fanu.”

 

Atgādināsim, ka grupas koncertos šajā tūrē skanēja (un Rīgas koncertā skanēs!) gan grupas lielākie hīti („Karaļnams”, „Lietusdārzs”, „Kad Ēģiptē sniegs”, „Es esmu mazliet dons Kihots”, „Pārāk daudz”, „Pat nejautā”, „Satīties sapīties” u.c.), gan citas dziesmas. Arī Rīgas koncertā piedalīsies gan grupas pašreizējais sastāvs: Jānis Daugalis (basģitāra), Haralds Drekslers (ģitāra), Kaspars Boroduško (sitaminstrumenti), Valters Frīdenbergs (balss, akustiskā ģitāra), Dāvis Ābrams (taustiņinstrumenti) un viesmākslinieks Oskars Kurdeko (perkusijas), īpašie viesi: dziedātājas Anija Putniņa un Aija Andrejeva, grupas PER, Crazy Dolls, Debesu duravas, Māris Zonenbergs-Zombergs, Uldis Knapšis un, protams, „neredzamais viesis”.

Biļetes uz TUMSAS tūres noslēguma koncertu vēl var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!