Uģis Jēkabsons klausītājiem nodod savu jaunāko dziesmu “Laika grauzējs”

Raksta attēls - Uģis Jēkabsons klausītājiem nodod savu jaunāko dziesmu “Laika grauzējs”

29.11.2016

Turpinot sadarbību ar dzejnieku, vairāku dziesmu tekstu autoru, Māri Neilandu, Uģis Jēkabsons ir radījis jaunu skaņdarbu ar nosaukumu “Laika grauzējs”.

Kā stāsta pats Uģis, tāds strādāt ar Māra tekstiem un tos pārvērst dziesmās ir ļoti viegli. Arī šī dziesma radās ļoti ātri un no sākuma tā tika ierakstīta, kā akustiska kompozīcija, taču laika gaitā, apaugot ar dažādiem citiem instrumentiem, ieguvusi šādu skanējumu.

Kopā ar Māri radītas vairākas kompozīcijas un klausītājiem jau nodotas “Es kaut ko nesaprotu”, “Vieglā dziesma”, “Liktens zirdziņš” un citas.

Uģis Jēkabsons ir grupu “Mr. Rally” un “Full House”, dziedātājs un ģitārists, taču paralēli darbojas kā solo mākslinieks un ir jau izdevis vairākus singlus, ieskaitot, šajā pavasarī izdoto dziesmu divās valodās “Liktens zirdziņš/It’s all over”. Visus dziesmā skanošos instrumentus ir iespēlējis pats Uģis savā studijā Saldū.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!