Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicis pateicību festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” organizatoriem

Raksta attēls - Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicis pateicību festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” organizatoriem Publicitātes foto

03.07.2016 / Parmuziku.lv

Nedēļas nogalē Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis neformālā vizīte savā Jūrmalas rezidencē uzņēmis starptautiskā festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” organizatorus, veltot sirsnīgus pateicības vārdus Laimai Vaikulei un uzņēmumiem, pateicoties kuru iniciatīvai pasākums ir kļuvis par vienu no kūrortpilsētas vasaras sezonas gaidītākajiem notikumiem.

Neformālā gaisotnē savā Jūrmalas rezidences dārzā, cienājot viesus ar Latvijā augušām zemenēm, prezidents pārrunāja festivāla norisi ar Jūrmalas mēru Gati Truksni, festivāla namamāti Laimu Vaikuli un  producenti Elitu Mīlgrāvi. Prezidenta kungs izteica nožēlu, ka ārvalstu komandējuma dēļ nevarēs personiski apmeklēt festivāla koncertus un veltīja atzinīgus vārdus festivāla rīkotājiem: 

“Pateicos izcilajai latviešu dziedātājai Laimai Vaikulei par iniciatīvu pulcēt ievērojamus pašmāju, kā arī ārvalstu mūziķus dalībai šajā skaistajā mūzikas notikumā! Esmu pārliecināts, ka festivāls sagādās daudzus patīkamus un priekpilnus mirkļus ne tikai klausītājiem, bet arī mūziķiem, kuri apvienojuši spēkus kopīgā muzikālā ceļojuma radīšanai! Patiesi ceru, ka šis festivāls kļūs par vietu interesantām satikšanās reizēm un radošiem atklājumiem, sniedzot vērtīgu ieguldījumu starptautisko kultūras saikņu stiprināšanā. Novēlu, lai festivāls sniedz skaistas un pozitīvas emocijas ikvienam pasākuma apmeklētājam! Patīkamu klausīšanos!”

Publicitātes foto

Laima Vaikule no prezidenta kunga saņēma brīnišķīgu baltu rožu klēpi, kā arī pateicības rakstu. Vienlaikus Raimonds Vējonis pateicās uzņēmumiem, kuri ar savu atbalstu veicinājuši festivāla attīstību un radījuši skaistus un gaidītus svētkus jūrmalniekiem un pilsētas viesiem.

Festivāls „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” šogad notiks jau otro reizi, un tas noritēs jau četras dienas, no 5. līdz 8.jūlijam pulcējot tādus pazīstamus pašmāju un ārzemju māksliniekus, kā Grigorijs Ļepss, Maksims Galkins, Hibla Gerzmava, Larisa Doļina, Jeļena Vaenga, Soso Pavliašvili, Verka Serdjučka, VIA Gra, Serebro, Intars Busulis, Marija Naumova un daudzus citus.

Festivāls radies pateicoties Laimas Vaikules personībai un radošajam talantam. Laima Vaikule ir jūrmalniece un allaž ar cieņu un lepnumu nesusi savas pilsētas vārdu. Festivāla nosaukums pauž festivāla ideju (Rendez vous – no franču valodas nozīmē “tikšanās”, populāri sakot “randiņš”) – Laima aicina savus draugus un kolēģus populārus māksliniekus gan no Latvijas, gan no kaimiņu valstīm piedalīties festivālā, lai satiktos uz vienas skatuves un kopīgi muzicētu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!