VIDEO: Arturs Skutelis, Abra un Rihards Štrauss ieraksta saiferi fon Stricka villā

Raksta attēls - VIDEO: Arturs Skutelis, Abra un Rihards Štrauss ieraksta saiferi fon Stricka villā Ekrānšāviņš

06.07.2017 / Parmuziku.lv

Neformālas mākslinieku sanākšanas un tekstu izpildīšana, nododot mikrofonu un iespējas izteikties - šādas performances dēvējamas par saiferiem (cypher), kuri hiphopa kultūrā saistāmi ar iespēju atklāt stāstu un apliecināt savas prasmes publiski. Kārtējo reizi sevi apliecina arī vietējie hiphopa mākslinieki - noskaties, kā Arturs Skutelis, Abra un Rihards Štrauss K.K. fon Stricka villā ierakstījuši saiferi!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!