Grupa "Crazy Dolls" kļūst nopietnāki!

Raksta attēls -  Grupa "Crazy Dolls" kļūst nopietnāki! Ekrānšāviņš

12.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Crazy Dolls" publicē jaunu dziesmu - "Tā Ir Lemts", kura, iespējams, ir visnopietnākā grupas daiļradē!

Mūzikas autors Midis dziesmas melodiju sacerēja, braucot ar velosipēdu pa Rīgas ielām. Midis sola, ka tieši šādi turpmāk tiks sacerētas nākošās dziesmu melodijas!

Šoreiz dziesmas melodija pieprasīja krietni nopietnākus vārdus, kā līdz šim un, pēc daudziem labojumiem, tapa dziesmas teksta versija par pamatlietām, kuras mainīt nav nevienam pa spēkam,

tā teksta autors Holis.

Šis būs jau četrpadsmitais singls no ''Crazy Dolls'' topošā albuma un ,iespējams, visām dziesmām vairs nepietiks vietas! Grupas "Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt 100 procenti pozitīvu mūziku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!