VIDEO: Jautrība un izklaides bērnu rokgrupas "POP ROCK KIDS" pirmā singla videoklipā. Mīlīgi!

Raksta attēls - VIDEO: Jautrība un izklaides bērnu rokgrupas "POP ROCK KIDS" pirmā singla videoklipā. Mīlīgi! Ekrānšāviņš

16.08.2017 / Parmuziku.lv

Pirmā singla “Skolas Hits” klipā, tāpat kā dziesmas tekstā, notiek nemitīga jautrība.

"POP ROK KIDS" ir rokgrupa desmit bērnu sastāvā, kas darbojas mūziķa, ģitārista un Liepājas Pop/Rok skolas izveidotāja Ginta Purgaiļa vadībā. Kopā muzicējot vien nepilnu gadu, mazie talanti jau paspējuši kāpt uz vairāku jauno grupu konkursu un mūzikas festivālu skatuvēm. Pirmā grupas singla “Skolas Hits” teksta autore ir dzejniece Kristīne Austere, bet mūzikas autors Gints Purgailis. Tiesa, jau ar nākamās dziesmas publicēšanu būs iespēja dzirdēt pašu bērnu sacerētus dziesmu tekstus.

Dziesma “Skolas Hits” ir pirmais vēstnesis no bērnu rokgropas topošā debijas albuma, kuru plānots laist klajā nākamgad. Dziesmu var dēvēt par Liepājas Pop/Rok skolas himnu, jo tā ir par grupas izveidošanos un skolu kā satikšanās vietu. Videoklipā redzami visi grupas dalībnieki izklaidējamies Liepājas pludmalē, pilsētas parkā un skolā, kurā ikdienā kopā muzicē.

Gints Purgailis par dziesmu stāsta:

Vislielākais prieks un gandarījums ir redzēt, ka bērniem pašiem patīk tas, ko viņi dara. Šķiet, ka vecuma ziņā "POP ROK KIDS" ir jaunākā rokgrupa Latvijas mūzikas vēsturē, taču ideja par grupu ir nesusi negaidītus panākumus. Ik mirkli skolas telpās rodas kāds audzēkņu pašsacerēts skaņdarbs, bet šī ir pirmā reize, kad pašu sarakstīta dziesma nonāk līdz kvalitatīvam studijas skanējumam. Neizsakāms prieks dzirdēt, kā bērni ir saspēlējušies un muzikāli kopā auguši. Tā tikai turpināt!

Dziesmas “Skolas Hits” ieraksts veikts Liepājas Pop/Rok skolas un Ivara Sudmaļa ierakstu studijās, Mix un māsterings – Lauri Liivak Igaunijā. Video tapis sadarbībā ar "Voyvi Production".

Dziesmas audio versiju iespējams noklausīties visās lielākajās straumēšanas vietnēs: SpotifyDeezer, iTunes.

POP ROCK KIDS muzikālajām gaitām seko arī Facebook un Instagram.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!