VIDEO: Kopā ar "Bandmaster" dalībnieku hiphopa māksliniekam rolandam če tapusi jauna dziesma

Raksta attēls - VIDEO: Kopā ar "Bandmaster" dalībnieku hiphopa māksliniekam rolandam če tapusi jauna dziesma Ekrānšāviņš no video

05.12.2017 / Parmuziku.lv

Jaunais video dziesmai "Augstu" tapis "Dirty Deal Audio" rīkotā projekta #TreniņuTrešdienas ietvaros, to producējis elektroniskās mūzikas grupas "Bandmaster" dalībnieks Skandi (Andis Ansons).

Treniņu Trešdienas (TT) ir Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves tīklošanās (pieredzes apmaiņas) un skašu pasākumus, kas norisinās reizi mēnesī un kura mērķis - saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem un studentiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!