Klausies un dejo! "Vintāža" ierakstījusi kaverversiju Kažas hitam "Tici Vai Nē"

Raksta attēls - Klausies un dejo! "Vintāža" ierakstījusi kaverversiju Kažas hitam "Tici Vai Nē" Fotokolāža: Ieva Čīka/ LETA, publicitātes foto

30.08.2016 / Parmuziku.lv

Lai arī līdz šim m/a "Vintāža" ir veidojusi muzikālās restaurācijas spožākajiem pagājušā gadsimta latviešu estrādes mūzikas darbiem, tagad laiks pievērsties arī mūsdienām. "Vintāža" uzsāk jaunu projektu, kura ietvaros jaunus aranžējumus iegūs populāras un klausītāju iemīļotas pēdējā laikposma dziesmas.

"Ideja veidot jaunas dziesmu aranžējumus rādās pianista Skota Bredlija (Scott Bradlee) ietekmē, kurš kopā ar mūziķu apvienību "Postmodern Jukebox" iekarojis popularitāti ar mūsdienu pasaules hitu transformēšanu pagājušā gadsimta 20. - 60. gadu mūzikas stilā.

Mūsu projekta mērķis ir iedvest jaunu elpu populārākajām mūsdienu latviešu dziesmām, aranžējot tās 20. gs. stilistikā un aizvest klausītājus pavisam neparastā muzikālā ceļojumā. Veidosim kaverversijas Latvijas Mūzikas gada balvas „Zelta mikrofons ” un „Muzikālās bankas” laureātu dziesmām. Domāju, ka arī pagātnes ritmi un skanējums spēj piešķirt dziesmai modernas nianses,” apgalvo grupas bundzinieks un skaņu inženieris Kārlis Paukšte.

"Mēs apzināmies, ka veidot jaunu aranžējumu kāda cita autora darbam ir liela atbildība un izaicinājums. Mums tas sagādā prieku un ceram, ka ieguvēja būs arī dziesma un klausītāji. Jau iepriekš pateicamies visiem skaņdarbu autoriem un izpildītājiem, kuri mums uzticējušies. "Tici vai nē" ir tikai pirmā no vairākām dziesmām, kuras iegūs jaunu skanējumu. Jāpiebilst, ka dziesmu aranžēšanā piedalās visi grupas dalībnieki, katrs no mūziķiem ir izvēlējies dziesmu, kurai vēlas piešķirt jaunas nianses. Ja var būt vecas dziesmas jaunās skaņās, lai ir arī jaunas dziesmas vecās skaņās! Kāpēc ne?" retorisks ir grupas menedžeris Juris Ludženieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!