Noklausies! 24 pasaules slaveni mūziķi apvienojas dziesmā, lai vāktu ziedojumus

Raksta attēls - Noklausies! 24 pasaules slaveni mūziķi apvienojas dziesmā, lai vāktu ziedojumus Ekrānšāviņš

06.07.2016 / Parmuziku.lv

Dženifera Lopeza, "Imagine Dragons" Dens Reinolds, Adams Lamberts, Britnija Spīrsa, Gvena Stefani, Selena Gomeza un Pinka ir to 24 mūziķu starpā, kuri apvienojušies dziesmā “Hands”, lai pieminētu Orlando naktskluba Pulse asiņainos notikumus 12. jūnijā.

Dziesma “Hands” ierakstīta, lai vāktu ziedojumus notikumā cietušajiem. Dziesmas piedziedājums vēsta par rokām, kuras var gan ņemt, gan dot, gan cīnities, gan sagraut pasauli. Tas vēsta, ka nav nozīmes tam, ko mēs mīlam, jo galvenais ir mīlēt.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!