Adele savā koncertā godina Eimiju Vainhausu

Raksta attēls - Adele savā koncertā godina Eimiju Vainhausu Ekrānšāviņš

15.09.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Adele savā 14. septembra koncertā veltīja dziesmu lieliskajai soulmūzikas dziedātājai Eimijai Vainhausai (Amy Winehouse), kurai šajā dienā būtu palikuši 33 gadi. Adele izpildīja Boba Dilana dziesmu “Make You Feel My Love”.

Pirms koncerta Adele arī savā Twitter kontā sveica dziedātāju dzimšanas dienā.

Adele vairākās intervijās ir izteikusies, ka, ja nebūtu Vainhausas un viņas 2003. gada debijas albumu “Frank”, viņa nekad nebūtu paņēmusi savās rokās ģitāru un sākusi rakstīt mūziku.

Eimija Vainhausa šķīrās no dzīves 2011. gadā alkohola saindēšanās dēļ.

Vienu no Eimijas Vainhausas slavenākajām dziesmām "Back To Black" klausies šeit:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!